Послуги і напрями стоматології

Ми допоможемо повернути та зберегти здоров’я та красу вашої посмішки.

Професійна гігієна ротової порожнини

Професійна гігієна ротової порожнини – це комплекс лікувально-профілактичних дій, які проводяться стоматологом-терапевтом або гігієністом. Під час процедури видаляється зубний камінь, очищується м’який та пігментний наліт, поліруються поверхні зубів та пломб. Професійна гігієна запобігає розвитку таких захворювань як карієс та пародонтит, допомагає впоратися із запаленнями, неприємним запахом з рота, кровоточивістю ясен та чутливістю зубів. Якщо Ви хочете зберегти свої зуби здоровими та красивими, необхідно раз на півроку робити дану процедуру.

Наші сертифіковані фахівці проведуть всі маніпуляції ретельно та обережно, враховуючи особливість ваших зубів. Під час процедури Ви не відчуєте дискомфорту, а в результаті отримаєте здорові ясна, зуби та свіжий подих. Після закінчення наш гігієніст спеціально для Вас підбере індивідуальні засоби для гігієни за ротовою порожниною, навчить правильно чистити зуби та доглядати за ними в домашніх умовах.

Реставрація та лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів, включає: видалення ураженої пульпи зуба, очищення та подальше пломбування каналів. Це досить складний процес. Якщо вчасно не лікувати кореневі канали, то це може викликати сильний пульсуючий біль, який потребує екстреного звернення до стоматолога.

Обробка кореневих каналів та їх подальше пломбування, повинні бути проведені якісно, поєднуючи в собі професіоналізм та використання сучасного обладнання.

Фахівці нашої клініки точно знають, як правильно пломбувати кореневі канали, використовуючи найкріщі матеріали, новітнє обладнання та свій професіональний досвід. Лікування проводиться за допомогою ендомотору, у складних випадках із залученням мікроскопу.
Ендомомор -це сучасний пристрій, який дозволяє нам виконувати вимірювання та обробляти кореневі канали зуба на високому рівні. Основною метою такого лікування є подальше відновлення функції кореня.

Професійно виконане ендодонтичне лікування дозволить зберегти Ваші зуби від видалення.

Дитяча стоматологія

Дитяча Стоматологія

Дитяча стоматологія – один з напрямків роботи нашої клініки. Наші фахівці надають широкий спектр послуг профілактики та лікування зубів у дітей. Відвідувати стоматолога необхідно відразу, коли проріжуться молочні зубки. Під час першого візиту в клініку рекомендуємо обмежитися консультацією, щоб дитина познайомилася з лікарем та звикла до навколишньої атмосфери.

Ми дбаємо про наших маленьких пацієнтів та робимо все для того, щоб їхнє лікування зубів було комфортним та безболісним. Наш дитячий стоматолог може знайти індивідуальний підхід навіть до самих вибагливих малюків. Ми прагнемо не тільки полікувати зуби малюка, але й захистити його від стресу та негативних емоцій. Наші фахівці не лікують дітей силою, а обов’язково спілкуються з ними та пояснюють весь процес лікування у легкій доступній формі.

Якщо раптом в клініці не має дитячого стоматолога при необхідності та терміновості вас зможе прийняти інший стоматолог-терапевт.

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична Стоматологія

Ортодонтична стоматологія – це діагностика, профілактика та виправлення прикусу, а також запобігання виникненню зубощелепних аномалій. Вперше привести познайомитися з лікарем-ортодонтом рекомендуємо у віці 3-4 роки, коли прорізаються всі молочні зуби. Лікування найкраще почати з повного обстеження. Провівши діагностику, стоматолог-ортодонт складе для Вас індивідуальний план лікування. Після цього лікар запропонує ефективний спосіб корекції прикусу для вашого випадку.

У нашій клініці пропонують лише сучасні методи для вирівнювання прикусу з урахуванням віку та індивідуальних особливостей пацієнта. Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви зможете покращити здоров’я ротової порожнини, отримати рівні зуби та гарну посмішку, яка прослужить Вам довгі роки.

Хірургічна стоматологія

Хірургічна Стоматологія

Хірургічна стоматологія практикується на таких методах лікування як: видалення зубів різного ступеню складності, нарощування кісткової тканини, підготовка та дентальна імплантація зубів, а також естетичні операції в пародонтології.

Наша клініка надає повний спектр послуг стоматологічної хірургії – від простого видалення зуба до найскладніших операцій. У нас є окремий спеціаліст – хірург-імплантолог, який працює тільки зі складними випадками та часто проводить хірургічні маніпуляції. Наші дії спрямовані на те, щоб створити комфортні умови для пацієнтів. У роботі використовується тільки сучасне обладнання та якісні анестетики, що дозволяють навіть найскладніші процедури проводити абсолютно безболісно. Ми зацікавлені в тому, щоб зробити вашу посмішку здоровою та красивою.

Наш окремий фахівець – хірург-імплантолог працює тільки зі складними випадками, часто проводить складні операції.

Лікування парадонтозу

Лікування парадонтозу

Пародонтологія – це лікування та профілактика захворюваності ясен. До пародонтолога варто звернутися якщо у вас турбують: кровоточивість ясен; больові відчуття в області ясен під час жування; набряк та зміна кольору ясен; неприємний запах з рота; рухливість зубів.

Після діагностики та обстеження наш лікар підбере для Вас оптимальний метод лікування, враховуючи тяжкість захворювання та індивідуальні особливості. Для видалення зубного каменю та нальоту ми індивідуально підберемо метод професійної гігієни та етапи подальшого лікування ясен. Головне завдання наших лікарів-пародонтологів – вилікувати хворобу на початковій стадії та потім не допустити загострень.

Імплантація

Імплантація

Імплантація – це сучасний та найкращий метод відновлення втрачених зубів та повернення якості життя. Суть процедури полягає у відновленні відсутнього зуба за допомогою штучного кореня (імплантату), який вживлюється в кісткову тканину. Потім на нього встановлюється констрцкція, яка 100% імітує коронку природного зуба. В результаті, новий зуб по міцності та естетиці не поступається власним, і доречі, не хворіє карієсом.

У нашій клініці виконується професійна імплантація зубів за допомогою використання передових методів лікування, сучасних технологій та якісних матеріалів. Наша клініка працює з імплантатами преміум сегмента Straumann (Швейцарія), та якісними імплантами середнього сегменту Neodent та Megagen (Південна Корея). Всі імплантати, які використовує Новітня стоматологія високої якості, перевірені роками роботи, та дійсно заслуговують довіри.

Приживлення імплантату становить 97%. Та й кращого способу відновлення зубів ще не вигадали.

Естетична стоматологія та протезування

Естетична стоматологія та протезування

Естетичне протезування зубів – це сучасний та ефективний метод відновлення повноцінного зубного ряду для максимальної естетики та комфорту. Естетична реставрація проводиться в наступних випадках: відколи, тріщини або нерівності, старі пломби, зміна кольору зуба.

У нашій роботі ми використовуємо лише сертифіковане обладнання та високоякісні матеріали. Для досягнення найкращого результату ми проводимо комплексну діагностику, обговорюємо з пацієнтом план лікування та пропонуємо варіанти протезування. Наш лікар підбере для вас таку конструкцію, яка не тільки замінить втрачений зуб, але й дозволить надовго зберегти наявні зуби. Ми знаємо, як Вам допомогти!

Наша ціль – зробити або відновити для вас здорову та красиву посмішку.

Записатись на прийом

Задати додаткові питання щодо стоматологічних послуг нашої клініки та ознайомитись з графіком роботи